KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16033488
nr 1603 3488
Tullia Nilsson, "Tallar vid Runstens, Öland", Signerad. Olja på duk. 39x61 cm, yttermått inklusive ram: 49x71 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 mars 2024
kl 20:55:43
27/2 10:12:01
27/2 10:12:54